Dwaj motocykliści stracili uprawnienia do kierowania pojazdami po tym, jak zostali zatrzymani za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości.
Mężczyźni poruszali się drogą wojewódzką z prędkością 210 km/h. Kontrola drogowa zakończyła się dla nich wysokimi mandatami o...