A jak już ''ciśniemy'' te mosty to przy okazji zapytam @ Doktor jcb co tu się staneło w prawej zwolnicy bo jest deko ''spocona'' na feldze też ''zaolejony piach'' z lewej strony tak nie jest , żadnych pęknięć nie widać czy to może z góry od przewodów?
Na moście nie znalazłem żadnej tabliczki , jest tylko numer mostu na tabliczce znamionowej. Kiedyś też pytałem w innym temac...
Na moście nie znalazłem żadnej tabliczki , jest tylko numer mostu na tabliczce znamionowej. Kiedyś też pytałem w innym temac...