Witam, od 6 lat leczę nerwicę lękową, od 3 lat biorę pregabalinę, obecnie w dawce 112,5 mg czyli 1,5 tabletki na noc. Wcześniej brałam SSRI i jeszcze coś z innej grupy leków. Było bardzo źle, pregabalina trochę postawiła mnie na nogi. Chociaż bywa różnie, skutki uboczne odczuwam cały czas, ale i tak jest dużo lepiej jak było. I w związku z tym mam pytanie do grupowiczów. Czy kto...
Get updates from Forum - Nerwica - Derealizacja - Depersonalizacja - Depresja - Zaburzenia lękowe. via email, on your phone or read them on follow.it on your own custom news page.
You can filter the news from Forum - Nerwica - Derealizacja - Depersonalizacja - Depresja - Zaburzenia lękowe. that get delivered to you using tags or topics or you can opt for all of them. Unsubscription is also very simple.
See the latest news from Forum - Nerwica - Derealizacja - Depersonalizacja - Depresja - Zaburzenia lękowe. below.
Site title: Forum - Nerwica - Derealizacja - Depersonalizacja - Depresja - Zaburzenia lękowe. - Wykaz forów